Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij

Darmowe zwroty w salonach

Zakupy bez ryzyka!

Jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu towaru w najbliższym salonie Gino Rossi. 

Nie musisz już czekać w kolejce na nadanie przesyłki ani ponosić dodatkowych kosztów.

Wystarczy krótka wizyta w jednym z naszych salonów firmowych. Sprzedawcy pomogą dopełnić niezbędnych formalności i dokonają zwrotu należności.

Pełną listę salonów, w ktorych możliwy jest zwrot produktów zakupionych w kanale on-line, zamieszczamy poniżej:

Salon Miasto Kod pocztowy Adres salonu Adres e-mail
Alfa Białystok 15-277 Świętojańska 15 bialystok.alfa@gino-rossi.com
Atrium Biała Białystok 15-265 Czesława Miłosza 2 galeria.biala@gino-rossi.com
Sfera Bielsko-Biała 43-300 Mostowa 5 sfera.bielsko@gino-rossi.com
Focus Mall Bydgoszcz 85-097 Jagiellońska 39-47 focus.bydgoszcz@gino-rossi.com
M1 Czeladź 41-250 Będzińska 80 m1.czeladz@gino-rossi.com
Galeria Jurajska Częstochowa 42-200 Al. Wojska Polskiego 207 jurajska@gino-rossi.com
Ogrody Elbląg 82-300 Płk. Dąbka 152 ogrody.elblag@salon.gino-rossi.com
Auchan Gdańsk 80-176 Szczęśliwa 3 auchan@gino-rossi.com
Galeria Bałtycka Gdańsk 80-264 Al. Grunwaldzka 141 galeria.baltycka@gino-rossi.com
Fashion House Gdańsk Gdańsk 80-174 Przywidzka 8 fhgdansk@gino-rossi.com
Batory Gdynia 81-366 10 Lutego 11 batory.gdynia@gino-rossi.com
Klif Gdynia 81-525 Al. Zwycięstwa 256 klif@gino-ross.com
Riviera Gdynia 81-354 Kazimierza Górskiego 2 gdynia.riviera@gino-ross.com
Forum Gliwice 44-100 Lipowa 1 forum.gliwice@gino-rossi.com
Galeria Askana Gorzów Wlkp. 66-400 Al. Konstytucji 3-go Maja 102 gorzowwlkp@gino-rossi.com
Galeria Amber Kalisz 62-800 Górnośląska 82 amber.kalisz@gino-rossi.com
3 Stawy Katowice 40-028 Pułaskiego 60 3stawy.katowice@gino-rossi.com
Galeria Katowicka Katowice 40-097 3-go Maja 30 galeria.katowicka@gino-rossi.com
Silesia City Center Katowice 40-101 Chorzowska 107 silesia.katowice@gino-rossi.com
Galeria Echo Kielce 25-406 Świętokrzyska 20 kielce.echo@gino-rossi.com
Atrium Koszalin Koszalin 75-736 Paderewskiego 1 forum@gino-rossi.com
Bonarka Kraków 30-001 Kamieńskiego 11 bonarka@gino-rossi.com
Galeria Kazimierz Kraków 31-536 Podgórska 34 galeria.kazimierz@gino-rossi.com
Galeria Krakowska Kraków 31-154 Pawia 5 krakowska.krakow@gino-rossi.com
Futura Park Kraków Modlniczka/k Krakowa 32-085 Różańskiego 32 futura.krakow@gino-rossi.com
Galeria Piastów Legnica 59-220 Najświętszej Marii Panny 9 legnica.galeria@gino-rossi.com
Galeria Leszno Leszno 64-100 Konstytucji 3-go Maja 21 galeria.leszno@gino-rossi.com
Cuprum Arena Lubin 59-300 Sikorskiego 20 lubin.cuprum@gino-rossi.com
Atrium Felicity Lublin 20-315 W. Witosa 32 felicity.lublin@gino-rossi.com
Plaza Lublin 20-024 Lipowa 13 plaza.lublin@gino-rossi.com
Galeria Łódzka Łódź 90-307 Piłsudskiego 15/23 lodz3@gino-rossi.com
Manufaktura Łódź 91-071 Karskiego 5 manufaktura@gino-rossi.com
Port Łódź Łódź 93-457 Pabianicka 245 ch.port.lodz@gino-rossi.com
Trzy Korony Nowy Sącz 33-300 Lwowska 80 nowysacz.3korony@gino-rossi.com
Galeria Warmińska Olsztyn 10-748 Tuwima 26 galeria.warminska@alon.gino-rossi.com
Rynek 27 Opole 45-015 Rynek 27 opole.rynek@gino-rossi.com
VIVO! Piła 64-920 14 lutego 26 pila.vivo@salony.gino-rossi.com
Mazovia Płock 09-410 Wyszogrodzka 127 mazovia.plock@gino-rossi.com
Malta Poznań 61-131 Abpa A. Baraniaka 8 poznan.malta@gino-rossi.com
Poznań City Center Poznań 61-586 Stanisława Matyi 2 poznan.citycenter@gino-rossi.com
Stary Browar Poznań 61-888 Półwiejska 42 browar.poznan@gino-rossi.com
Factory Poznań Luboń/k Poznania 62-030 Dębiecka 1 factory.poznan@gino-rossi.com
Galeria Słoneczna Radom 26-600 Chrobrego 1 sloneczna.radom@gino-rossi.com
M1 Radom 26-610 Grzecznarowskiego 28 m1.radom@gino-rossi.com
Port Rumia Rumia 84-230 Grunwaldzka 108 rumia@salon.gino-rossi.com
Plaza Rybnik 44-200 Raciborska 16 plaza.rybnik@gino-rossi.com
Galeria Rzeszów Rzeszów 35-001 Marszałka J. Piłsudskiego 44 grcityrzeszow@sarafis.pl
Ptak Outlet Rzgów 95-030 Żeromskiego 8 ptak.rzgow@salon.gino-rossi.pl
Galeria Siedlce Siedlce 08-110 Piłsudskiego 74 galeria.siedlce@gino-rossi.com
sklep przyzakładowy Słupsk 76-200 Owocowa 24 kiermasz.slupsk@gino-rossi.com
Fashion House Sosnowiec Sosnowiec 41-200 Orląt Lwowskich 138 fh.sosnowiec@gino-rossi.com
C.H. Ferio Stare Miasto/k Konin 62-571 Ogrodowa 31a konin.ferio@gino-rossi.com
Galaxy Szczecin 70-554 Al. Wyzwolenia 18 galaxy@gino-rossi.com
Galeria Kaskada Szczecin 70-404 Al. Niepodległości 36 kaskada@gino-rossi.com
Outlet Park Szczecin 70-784 Andrzeja Struga 42 outlet.szczecin@salon.gino-rossi.com
Gemini Park Tarnów 33-101 Nowodąbrowska 127 grgeminitarnow@sarafis.pl
Atrium Copernicus Toruń 87-100 Żółkiewskiego 15 torun.copernicus@gino-rossi.com
Plaza Toruń 87-100 Broniewskiego 90 plaza.torun@gino-rossi.com
Arkadia Warszawa 00-175 Jana Pawła II 82 arkadia@gino-rossi.com
Atrium Promenada Warszawa 04-175 Ostrobramska 75c promenada@gino-rossi.com
Atrium Targówek Warszawa 03-287 Głębocka 15 targowek@gino-rossi.com
Blue City Warszawa 02-222 Al. Jerozolimskie 179 bluecity@gino-rossi.com
Centrum Janki Warszawa 05-090 Mszczonowska 3 janki@gino-rossi.com
Dom Mody Klif Warszawa 01-042 Okopowa 58/72 klif.wawa@gino-rossi.com
Galeria Freta Warszawa 00-227 Freta 9/11 freta.warszawa@salon.gino-rossi.com
Galeria Mokotów Warszawa 02-675 Wołoska 12 mokotow.warszawa@gino-rossi.com
Sadyba Best Mall Warszawa 02-903 Powsińska 31 sadyba@gino-rossi.com
Wola Park Warszawa 01-460 Górczewska 124 wolapark@gino-rossi.com
Złote Tarasy Warszawa 00-120 Złota 59 zlote.tarasy@gino-rossi.com
Factory Annopol Warszawa   03-236 Annopol 2 factory.annopol@gino-rossi.com
Factory Ursus Warszawa 02-495 Pl. Czerwca 1976r. 6 factory@gino-rossi.com
Fashion House Piaseczno Piaseczno/k Warszawy 05-500 Puławska 42 E fhwarszawa@gino-rossi.com
Bielany Wrocław 55-040 Czekoladowa 9 bielany.wroclaw@gino-rossi.com
Galeria Dominikańska Wrocław 50-159 Plac Dominikański 3 dominikanska.wroclaw@gino-rossi.com
Magnolia Park Wrocław 54-204 Legnicka 58 magnolia.wroclaw@gino-rossi.com
Pasaż Grunwaldzki Wrocław 50-384 Pl. Grunwaldzki 22 pasaz.wroclaw@gino-rossi.com
Factory Wrocław Wrocław 54-610 Graniczna 2 factory.wroclaw@gino-rossi.com
Focus Park Zielona Góra 65-427 Wrocławska 17 z.gora@gino-rossi.com

Listę wszystkich naszych salonów znajdziesz na naszej stronie www.gino-rossi.com

Jednocześnie do Państwa dyspozycji pozostaje tradycyjna forma zwrotu, czyli odesłanie przesyłki na adres wskazany w formularzu wymiany i zwrotu dołączonym do przesyłki oraz podanie numeru konta bankowego, na które mamy dokonać zwrotu gotówki.  

Możliwość zwrotu w salonie dotyczy jedynie opcji kiedy chcesz zwrócić zakupiony towar, w przypadku kiedy chcesz dokonać wymiany produkt należy odesłać zgodnie z procedurą wymiany.

Sklep internetowy www.sklep.gino-rossi.com prowadzi Gino Rossi S.A. z siedzibą w Słupsku, adres: 76-200 Słupsk, ul. Owocowa 24, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000043459, REGON771479103, NIP 8390202281